O projektu Oskola Print

Kdo jsme?

Jsme firma Oskola s.r.o. a už 8 let se zabýváme vývojem a výrobou obrázkových výukových kartiček pro děti. Možná znáte náš e-shop Obrázková škola, ve kterém je možné zakoupit stovky různých tištěných a laminovaných pomůcek.

Co je Oskola Print?

Oskola Print je webová aplikace, která umožní všem pedagogům i rodičům vybrat nebo vytvořit výukové pomůcky přizpůsobené konkrétním potřebám dětí nebo dospělých klientů – na míru. Do vývoje aplikace jsme se pustili, abychom mohli vyhovět libovolným požadavkům našich zákazníků.

Co v aplikaci najdete?

Máme pro vás připraveno spoustu obsahu. Jsou to knihovny obsahující tisíce obrázků, seznamy učiva a stovky již hotových produktů. Z připravených produktů si vyberete přesně takový, jaký potřebujete a můžete si jej snadno upravit. Anebo si pomocí seznamů a nabídnutých obrázků vytvoříte vlastní produkt.

Jaké to má výhody?

Vlastní výukové materiály vytvoříte během několika málo minut. My váš produkt zkontrolujeme, vytiskneme na profesionální digitální tiskárně a dale zpracujeme. Vy jenom počkáte na kurýra, který vám vytvořené kartičky doveze, a nezaplatíte vice, než kdybyste si kartičky vyrobili sami.

Ještě něco navíc?

Jsme zaměstnavatel na chráněném trhu práce a na celém výrobní procesu se podílejí neslyšící zaměstnanci. Za produkty, které sami vytvoříte, sbíráte kredity, které uplatníte při objednávce.